Misja firmy

Misją naszej firmy jest dostarczenie naszym klientom pełnego zakresu najwyższej jakości  usług niezbędnych do wykreowania, zaprojektowania oraz zbudowania samochodu ich marzeń.

Kim jesteśmy, jak działamy?

Sukces budujemy na ponad 15 letnim doświadczeniu we wrapingu, projektowaniu, reklamie, mechanice.  Stale uczymy się nowych technologii i odważnie podążamy w stronę nowoczeności. 

Odpowiadamy za efekty naszej pracy i gwarantujemy jej wysoką jakość. Jesteśmy otwarci na współpracę lecz  rozważnie wybieramy tylko najleszych kontrahentów by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. 

 

Co robimy?

Totalne odświeżenie.  Przeprowadzimy metamorfozę Twojego samochodu.   Zmiana koloru, stylizacja, odświeżenie oraz zabezpieczenie wszystkich widocznych elementów  samochodu. Twoje auto będzie wyglądało jak nowe.  

Kreatywnością, doświadczeniem i pracowitością  gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie metamorfozy Twojego samochodu. Od projektu, wizualizacji poprzez interior, mechanikę, do gotowego samochodu, który napawa zarówno nas jak i klienta dumą i sprawdzi się zarówno na asfalcie jak i w terenie.

Nieustannie szkolimy się i zdobywamy nowe umiejętności.

 

Cieszy nas niezmiernie,  najpierw zaskoczenie, po czym zadowolenie  zarówno nas oraz Klienta, który odbiera samochód po metamorfozie.  Ucieszy nas jeszcze bardziej, gdy klient znów zapawa miłością do swojego pojazdu.

Zapraszamy

do kupna naszych produktów